Torpet Lugnet text 300px

Aktuellt

Torpet Lugnet i början
på 1900-talet

Vad händer i Torpet 2022
(broschyr)

 

 

Torpet Lugnet
2022-05-13

logo torpetb 550px

Ordförande:
Eva-Charlott Ekesäter, Vickerv 13,           tel 070-756 50 00
evacharlott@torpetlugnet.se

Kassör
Krister Johansson, Väpnarvägen 17,       tel 073 - 504 00 06
krille@torpetlugnet.se

Revisor:
Krister Jansson, Bronsgjutarv 92,             tel 070 -143 65 63
revisor@torpetlugnet.se

Ledamot:
Jens Fagerberg, Norsborgs gård 1,         tel 073 -914 20 20
jens@torpetlugnet.se

Ledamot:
Anna Wenström, Väpnarvägen 6,            tel 070 -727 78 48
anna@torpetlugnet.se

Owe Eriksson, Norrskogsvägen 50,          tel 0703 - 43 20 71
owe@torpetlugnet.se

Sekreterare
Ruban Sivanen, Väpnarv 29,                   tel 070 -449 42 08
ruban@torpetlugnet.se

Leif Forsstedt, Norrskogsvägen 100,       tel 0708 - 63 76 40
leif@torpetlugnet.se

Ledamot:
Steinar Aadnekvam, Skarpbrunnav 155,  tel 070 -103 63 47
steinar@torpetlugnet.se

Adjungerade:

Webmaster
Christer Boije, Hirdv 12,                           tel 070 - 514 12 86
webmaster@torpetlugnet.se

Tvådelade glasögon
Semla på G
Hjärntrusten
Gott-gott

Styrelsemöte med semla 2018-01-25

Torpet Lugnets Styrelse t o m april 2022

Christer,
webmaster
torpetlugnet.se

Leif,
ordförande

Anna

Anita

Owe
adjungerad

Jens

Krister
kassör

Hillo
sekreterare

Interiör kök vid styrelsemöte
DSCF1258_cr
Anita
Owe

Styrelsen från april 2022

Styrelsen t o m april 2022

© Copyright 2014-2022
Föreningen Torpet Lugnet

Torpet Lugnet
2022-05-13

Hem

Taki Sweden AB